وب‌سایت گویندگان چیست؟

وب‌سایت گویندگان یک بازار کار برای خدمات گویندگی است که گوینده‌های مستقل (فریلنسر) در آن ثبت‌نام کرده و به ارائه‌ی خدمات خود برای مشتریان می‌پردازند. مشتریان نیز با در نظر گرفتن مشخصات پروژه خود، بهترین صدا را از بین صدها گوینده انتخاب می‌کنند.

 

ارائه تمامی خدمات گویندگی توسط گوینده‌های حرفه‌ای

پروژه‌ها در تمام زمینه‌های گویندگی اعم از کتاب صوتی، اجرای رادیویی، عنوان گویی (تگ و اسلوگان)، نریشن، آگهی تبلیغاتی، تلفن گویا (سانترال)، فیلم‌های مستند، آموزشی، انیمیشن، بازی ویدئویی و فیلم سینمایی در وب‌سایت گویندگان قابل سفارش است و شما می‌توانید بهترین گوینده را از بین صدها گزینه موجود انتخاب کرده، از او نمونه صدای اختصاصی بخواهید، به‌صورت آنلاین با او قرارداد ببندید، بهترین اجرای ممکن را از او بگیرید و کار را درزمانی که تعیین کرده‌اید دریافت کنید.

 

سامانه هوشمند

شما با توضیح صدایی که نیاز دارید در سامانه هوشمند وب‌سایت گویندگان، بهترین گوینده‌هایی که با انتظارات شما از گوینده‌ی پروژه‌تان منطبق هست را به همراه دستمزدهایی که تعیین کرده‌اند پیداکرده و با انتخاب از بین آن‌ها، بهترین‌ها را دعوت به کار می‌کنید.

 

گوینده‌های حرفه‌ای

تمامی گویندگانی که در وب‌سایت گویندگان هستند، موظف به ارائه‌ی بهترین کیفیت ضبط و تحویل به‌موقع کار هستند. با گویندگان مطمئن خواهید شد که سفارش خود را با کیفیتی بالا و در زمانی که تعیین می‌کنید تحویل خواهید گرفت.

 

یافتن گوینده‌ی متناسب با هر بودجه‌ای

تعیین محدوده‌ی هزینه هر پروژه توسط شما در وب‌سایت گویندگان به‌صورت کاملاً هوشمند انجام خواهد شد. شما می‌توانید با توجه به بودجه‌ی پروژه که خودتان تعیین می‌کنید بهترین انتخاب‌ها را در آن سطح از هزینه داشته باشید.

 

سیستم پرداخت مطمئن

با این سیستم خیال شما از بابت انجام صحیح، دقیق و به‌موقع کار راحت خواهد شد، چراکه پس از پرداخت دستمزد گوینده به سیستم پرداخت امن وب‌سایت گویندگان، این مبلغ تا زمانی که شما از کار رضایت کامل نداشته باشید، به‌حساب گوینده واریز نخواهد شد و گوینده موظف است در چهارچوب سفارش، نظر مثبت شما را جلب کند.

بیش‌تر بخوانید:
Demo Reel چیست و چگونه یک نمونه صدای عالی بسازیم

 

فرصتی استثنایی برای استخدام گوینده‌ها

اگر گوینده هستید و قصد انجام کار گویندگی به‌صورت فریلنسینگ را دارید، وب‌سایت گویندگان بهترین جایی است که می‌توانید در آن به ارائه و فروش خدمات خود بپردازید.

 

ثبت‌نام رایگان

ثبت‌نام گوینده‌ها در وب‌سایت گویندگان کاملاً رایگان بوده و ارائه‌ی تمامی خدمات به گویندگان از سرتاسر دنیا به‌صورت کاملاً رایگان انجام می‌پذیرد.

 

شما مدیر برنامه‌ی خودتان هستید

برعکس گویندگان سازمانی، شما درگرفتن یا رد سفارش‌های کار کاملاً آزاد هستید. بودجه‌ی کار را خودتان تعیین کرده و با توجه به مشغله‌ی خود، کاری را قبول یا رد خواهید کرد.

 

چانه زدن مشتری با گوینده، ممنوع!

در صورت عقد قرارداد با شما مشتریان دقیقاً همان مبلغی را که شما درخواست کرده‌اید را پرداخت کرده و وب‌سایت گویندگان بدون کسر حتی یک ریال از مبلغ درخواستی شما، آن را در کم‌ترین زمان به حسابتان واریز می‌کند. با این سیستم پرداخت امن، دیگر امکان خوردن حق شما یا چانه‌زنی‌های بی‌موردی که منجر به ضرر مالی یا اذیت و آزار روانی شما شود نیست. ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که حتماً به دستمزد خود به‌صورت کامل خواهید رسید.

 

شما گوینده‌ی شماره ۱۱۵ نیستید!

به هر گوینده در وب‌سایت گویندگان یک صفحه‌ی اختصاصی با نام خود شخص به همراه مشخصات کاملی از توانایی‌های او اختصاص داده می‌شود که در آن می‌تواند نوع صدا و توانایی‌های خود، زبان‌ها و لهجه‌هایی که به آن گویندگی می‌کند، سن صدایی، رزومه‌ی کاری، نوع خدمات گویندگی، تجهیزات ضبط و همین‌طور لیست مشتریان حرفه‌ای خود را وارد نماید.

داشتن صفحه‌ی اختصاصی و هم‌چنین وجود نام کامل گوینده در این صفحه، به برند سازی شخصی گوینده و جستجوی وی در موتورهای جستجو کمک زیادی می‌کند و باعث می‌شود فرآیند رزومه سازی گوینده با سرعت بیش‌تری انجام شود. در وب‌سایت گویندگان نام کامل گوینده به مشتریان نمایش داده می‌شود، نه با کد عددی خاصی که ناشی از پنهان کردن نام گوینده جهت ارتباط نگرفتن مشتریان به‌صورت مستقیم با وی می‌شود. با این کار کرامت گوینده به‌عنوان یک هنرمند حفظ‌شده و به گوینده نگاهی در حد یک عمله‌ی کم سود برای صاحبان وب‌سایت نخواهد شد.

بیش‌تر بخوانید:
چگونه یک سفارش حرفه‌ای گویندگی بدهیم؟

 

مکانی دائمی برای نمونه صداهای شما

شما می‌توانید تا ۶ نمونه صدای مجزا از صدای خود را در صفحه‌ی اختصاصی خود در وب‌سایت گویندگان بارگذاری کرده و هر زمان که مشتری نیاز به نمونه صدای شما داشت، به‌راحتی هرچه‌تمام‌تر به صدای شما دسترسی داشته باشد.

 

بازاریابی رایگان برای شما

بازاریابی گویندگی، امری است تخصصی که پیاده‌سازی آن نیازمند دانش کافی در این زمینه است. وب‌سایت گویندگان با بهینه‌سازی کامل برای موتورهای جستجو و همین‌طور تبلیغات فراوان در سطح اینترنت، دسترسی مشتریان به شما برای فروش محصولاتتان به آن‌ها را آسان می‌کند. علاوه بر آن، جستجوی نام شما از طریق موتورهای جستجو، به‌آسانی مشتریان را به صفحه‌ی اختصاصی شما در وب‌سایت گویندگان هدایت می‌کند و از طریق سیستم جستجوی وب‌سایت گویندگان نیز به ارائه‌ی کار شما می‌پردازد.

 

برای ثبت‌نام و تکمیل پروفایل در وب‌سایت گویندگان ویدئوهای زیر کمک خوبی برای شماست:

 

آموزش ثبت‌نام در وب‌سایت گویندگان

آموزش تکمیل پروفایل در وب‌سایت گویندگان

 

 شرایط همکاری گوینده‌ها با وب‌سایت گویندگان

ثبت‌نام تمامی افراد به‌عنوان گوینده در وب‌سایت گویندگان بلامانع است منوط به رعایت موارد زیر:

  1. گوینده باید حرفه‌ای و مسلط به مواردی باشد که به‌عنوان دسته‌بندی کاری در پروفایل خود انتخاب می‌کند.

موارد مطرح‌شده: کتاب صوتی، اجرای رادیویی، عنوان گویی (تگ و اسلوگان)، نریشن، آگهی تبلیغاتی، تلفن گویا (سانترال)، فیلم‌های مستند، آموزشی، انیمیشن، بازی ویدئویی و فیلم سینمایی

 

۲٫ دسترسی به استودیوی باکیفیت یا داشتن استودیوی شخصی استاندارد (اولویت با مورد دوم است)

تمامی فعالیت‌های مربوط به صدا اعم از آدیشن، نمونه صدا و اجرای کار باید باکیفیت ضبط استودیویی باشد و ضبط با موبایل، ضبط خبرنگاری و میکروفون‌های آماتوری به‌هیچ‌وجه قابل‌قبول نیست و گوینده بابت استفاده از این موارد اخطار می‌گیرد.

بیش‌تر بخوانید:
آموزش ارسال نمونه صدا در وب‌سایت گویندگان

۳٫ تأیید حساب کاربری از طریق ایمیل یا تلفن همراه، تکمیل پروفایل، آپلود نمونه صدای شاخص (مطابق با استاندارد وب‌سایت گویندگان) و ارسال فایل ویدئویی تأییدیه ضروری است. در غیر این صورت پروفایل شما به کارفرماها نمایش داده نخواهد شد.

 

۴٫ تکمیل مشخصات مطابق با شناسنامه به شکل زیر:

نام کاری (نام کامل)

مثال: معین قریشی (سید معین قریشی زاده کرانی)

درخواست واریز مبالغ به کارت‌بانکی شما صرفاً زمانی بررسی خواهد شد که مشخصات کارت‌بانکی با مشخصات اکانت شما یکسان باشد.

 

۵٫ آموزش استانداردهای کاری گویندگان که از طریق آکادمی گویندگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت، برای تمامی گوینده‌ها الزامی است.

 

۶٫ عقد قرارداد در وب‌سایت گویندگان منوط به ارسال آدیشن برای تمامی کارهای پیشنهادی است و ارسال نمونه صداهای پیش‌فرض و آماده به‌عنوان آدیشن ممنوع است و باعث دریافت اخطار به گوینده می‌شود.

اگر نمی‌دانید آدیشن چیست کلیک کنید

 

۷٫ تعهد به انجام باکیفیت کارها در زمان تعیین‌شده. در غیر این صورت گوینده جریمه‌شده و در صورت تکرار، حساب کاربری او معلق خواهد شد.