سرویس ها

در «وب‌سایت گویندگان» از دو طریق می توانید برای ثبت سفارش خدمات گویندگی برای پروژه‌ی خود اقدام کنید:

سفارش مستقیم

در این روش شما از طریق سیستم جستجوی سایت، به جستجوی صدای مناسب پروژه‌ی خود بر اساس معیارهایی ازجمله جنسیت، نوع صدا و سن صدایی گوینده و همین‌طور نوع کاری که قصد انجام آن را دارید می‌پردازید و بعد از پیدا کردن گوینده‌ی مناسب خود، با او مستقیماً وارد قرارداد می‌شوید. سفارش مستقیم باحالت سنتی و یا بانک‌های صدای دیگر تفاوتی ندارد.

سفارش هوشمند

چیزی که «وب‌سایت گویندگان» را از تمام بانک‌های صدای موجود در اینترنت متمایز می‌کند، هوشمند بودن ثبت سفارش خدمات گویندگی در آن است. کافی ست شما بعد از ورود به سایت در قسمت بالا روی دکمه‌ی «سفارش کار» کلیک کنید و مشخصات پروژه‌ی خود را وارد کرده و نوع صدایی را که نیاز دارید، مشخص کنید. پس‌ازآن سیستم گویندگان به‌صورت هوشمند به افرادی که مشخصاتشان مطابق با نوع صدا و اجرایی که مدنظر دارید است، پیام داده و از آن‌ها نمونه صدا می‌خواهد و به دست شما می‌رساند. این بار شما به‌جای یک صدا با چندین صدا، مطابق با خواسته‌های خود مواجه می‌شوید.

تمام آن‌ گوینده ها متن‌های نمونه‌ای از کار شما را به‌صورت اختصاصی اجرا کرده‌اند. به این کار اصطلاحاً آدیشن (Audition) می‌گویند که شما می‌توانید بیان گوینده، توانایی‌ها و کیفیت ضبط فایل‌های ارسالی توسط آن‌ها را بررسی کنید. ویژگی فوق‌العاده‌ای که به شما توانایی انتخاب بهترین صدا برای پروژه‌تان را می‌دهد. بعد از شنیدن تمام آدیشن های انحصاری پروژه‌ی شما، می‌توانید از بین آن‌ها با توجه به جنس صدا و قیمت‌های پیشنهادی بهترین گزینه را انتخاب کنید.